O autorech ...

Úvodní slovo

Jsme rádi, že jste zavítali na náš web. Ačkoli se to možná na první pohled nezdá jeho vytvoření znamenalo vynaložení značného úsilí a spolykalo spoustu hodin "volného" času, který jsme trávili psaním článků, vytvářením úloh, jejich vyzkoušením, vztekáním, opětovným předěláním, vylepšením, zprovozněním i závěrečným natočením. Věřím, že to nebyl čas zbytečný a že se Vám alespoň některé zde zveřejněné informace budou hodit. 

Představení týmu 

PhDr. Tomáš Jakeš, Ph.D.


Je akademickým pracovníkem na Katedře výpočetní a didaktické techniky Fakulty pedagogické Západočeské univerzity v Plzni. Jeho hlavním zaměřením je výuka didaktiky informatiky, programování, technika počítačů a periferní zařízení.

Na tomto webu zastává pozici šéfredaktora. Jeho hlavní náplní je posuzování článků, jejich korekce a grafické přizpůsobení. Kromě toho má na starosti i správu redakčního systému, webový design, ale též sám přispívá k rozšíření webu.

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web:
 http://www.kvd.zcu.cz/cz/personal/jakes.php

 

PhDr. Petr Simbartl, Ph.D.


Je absolventem doktorského studijního programu Specializace v pedagogice na Katedře výpočetní a didaktické techniky Fakulty pedagogické Západočeské univerzity v Plzni. Jeho hlavním zaměřením je vývoj a validace multimediálních učebnic.

Na tomto webu zastává pozici autora článků a vlastních úloh, fotografa a kameramana.

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web:
http://www.kvd.zcu.cz/cz/personal/simbartl.php

 

Mgr. Jan Baťko


Je studentem doktorského studijního programu Specializace v pedagogice na Katedře výpočetní a didaktické techniky Fakulty pedagogické Západočeské univerzity v Plzni. Pod vedením PhDr. Tomáše Jakeše, Ph.D. vytvořil diplomovou práci na téma LEGO Mindstorms NXT – využití programovacího prostředí NXT-G a RobotC. Na tématu robotických stavebnic LEGO Mindstorms pracuje v rámci svého doktorského studia.

Na tomto webu zastává pozici autora článků a kurzu programování a přispívá převážně do oblasti programování v robotickém prostředí NXT-G a RobotC.

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Chcete se přidat?

Chcete se i Vy stát autorem článků či nám nějakým způsobem pomoci? Zaregistrujte se, nebo nás kontaktujte na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (1 hodnocení)

Nemáte oprávnění přidat komentář.
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé, kteří neporušují pravidla diskuze.